Webform Entity Handler (2.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Operation
ku: کردار

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: New revision
ku: پێداچوونەوەی نوێ

en: Null
ku: هیچ
