Webform Entity Handler (2.0.2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: States
oc: Estats

en: Field name
oc: Nom del camp

en: State
oc: Estat

en: External
oc: Extèrne

en: Operation
oc: Operacion

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Entity
oc: Entitat

en: Execute
oc: Executar

en: Locked
oc: Verrolhat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: New revision
oc: Revision novèla

en: Null
oc: Vide

en: Create a new entity
oc: Crear una novèla entitat
