Webform Entity Handler (2.0.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: States
pt: Estados

en: Field name
pt: Nome do campo

en: State
pt: Estado

en: External
pt: Externo

en: Operation
pt: Operação

en: Create new revision
pt: Criar nova revisão

en: Entity
pt: Entidade

en: Locked
pt: Bloqueado

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: New revision
pt: Nova revisão

en: Converted
pt: Convertido

en: Null
pt: Nulo
