Webform Entity Handler (2.0.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Field name
sk: Meno poľa

en: State
sk: Stav

en: Operation
sk: Operácia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Entity
sk: Entita

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: Execute
sk: Spustiť

en: Locked
sk: Zamknuté

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: New revision
sk: Nová revízia

en: Null
sk: Vynulovať
