Webform Entity Handler (2.0.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: States
ar: الحالات

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: State
ar: الحالة

en: External
ar: خارجي

en: Operation
ar: عملية

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Entity
ar: الكيان

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Locked
ar: مقفل

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: New revision
ar: مراجعة جديدة
