Webform Entity Handler (2.0.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Field name
be: Назва поля

en: Operation
be: Аперацыя

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Entity
be: Сутнасць

en: Webform
be: Анкета

en: Locked
be: Зачынены

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: New revision
be: Новая версія
