Webform Entity Handler (2.0.3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: States
fi: Tilat

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: State
fi: Tila

en: External
fi: Ulkoinen

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Completed
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Skip
fi: Ohita

en: Execute
fi: Suorita

en: Locked
fi: Lukittu

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: New revision
fi: Uusi versio

en: Null
fi: Nolla

en: Create a new entity
fi: Luo uusi entiteetti
