Webform Entity Handler (2.0.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: State
hr: Država

en: External
hr: Eksterni

en: Operation
hr: Operacija

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Execute
hr: Izvrši

en: Locked
hr: Zaključano

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: New revision
hr: Nova revizija

en: Null
hr: Prazan skup
