Webform Entity Handler (2.0.3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: States
hu: Állapotok

en: Field value
hu: Mező érték

en: Field name
hu: Mező neve

en: State
hu: Állapot

en: External
hu: Külső

en: Operation
hu: Művelet

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Entity
hu: Entitás

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Webform
hu: Űrlap

en: Skip
hu: Kihagy

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Locked
hu: Zárolt

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: New revision
hu: Új változat

en: Converted
hu: Átalakított

en: Null
hu: (Érték nélküli)

en: Create a new entity
hu: Új entitás létrehozása

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító
