Webform Entity Handler (2.0.3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: States
lt: Būsenos

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: State
lt: Etapas

en: External
lt: Išorinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Entity
lt: Esybė

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Webform
lt: Web forma

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Null
lt: Nulis
