Webform Entity Handler (2.0.3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: States
lv: Stāvokļi

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: State
lv: Stāvoklis

en: External
lv: Ārējais

en: Operation
lv: Operācija

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Entity
lv: Entītija

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Webform
lv: Webforma

en: Skip
lv: Izlaist

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Locked
lv: Slēgts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: New revision
lv: Jauna revīzija
