Webform Entity Handler (2.0.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: State
mr: राज्य

en: Locked
mr: कुपुपबंद

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
