Webform Entity Handler (2.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
