Webform Entity Handler (2.0.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: New revision
nn: Ny versjon
