Webform Entity Handler (2.0.3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: States
sv: Lägen

en: Field name
sv: Fältnamn

en: State
sv: Läge

en: External
sv: Extern

en: Operation
sv: Funktion

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Entity
sv: Objekt

en: Completed
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Execute
sv: Verkställ

en: Locked
sv: Låst

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: New revision
sv: Ny version

en: Converted
sv: Konverterad

en: Null
sv: Innehållslös

en: Entity settings
sv: Inställningar för objekt
