Webform Entity Handler (2.0.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: State
th: รัฐ

en: External
th: ภายนอก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: New revision
th: ปรับปรุงใหม่

en: Null
th: null
