Webform Entity Handler (2.0.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Locked
ur: بند

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
