Webform Entity Handler (2.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Operation
eo: Operacio

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Entity type
eo: Speco de ento
