Webform Entity Handler (2.0.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: States
sr: Стања

en: Field name
sr: Назив поља

en: State
sr: Статус

en: Completed
sr: Завршено

en: Locked
sr: Закључан

en: Entity type
sr: Тип ентитета
