Webform Entity Handler (2.0.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Operation
ast: Operación

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
