Webform Entity Handler (2.0.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: State
bg: Статус

en: Operation
bg: Действие

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Execute
bg: Изпълни

en: New revision
bg: Нова версия
