Webform Entity Handler (2.0.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Converted
cy: Wedi ei drawsnewid

en: Null
cy: Nwl
