Webform Entity Handler (2.0.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Field name
eu: Eremu izena

en: State
eu: Egoera

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Entity
eu: Entitatea

en: Completed
eu: Osatuta

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: New revision
eu: Berrikuspen berria
