Webform Entity Handler (2.0.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: States
id: Status

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: State
id: Status

en: External
id: Eksternal

en: Operation
id: Operasi

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: Entity
id: Entitas

en: Completed
id: Selesai

en: Locked
id: Dikunci

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: New revision
id: Revisi baru
