Webform Entity Handler (2.0.4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Operation
jv: Operasi

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Locked
jv: Dikunci

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: New revision
jv: Revisi anyar
