Webform Entity Handler (2.0.4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ
