Webform Entity Handler (2.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico
