Webform Entity Handler (2.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
