Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Total
da: I alt

en: Remaining
da: Resterende

en: Limit
da: Grænse

en: Limits
da: Begrænsninger

en: Webform
da: Webformular

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Progress
da: Fremdrift
