Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Remaining
es: Restante

en: Limit
es: Límite

en: Limits
es: Límites

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Element
es: Elemento

en: Progress
es: Progreso

en: Message settings
es: Configuración de los mensajes
