Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Total
fa: مجموع

en: Limit
fa: محدوده

en: Limits
fa: سقف‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Message settings
fa: تنظیمات پیغام
