Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Total
fi: Yhteensä

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Limits
fi: Rajat

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Element
fi: Elementti
