Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Remaining
hu: Fennmaradó

en: Limit
hu: Korlát

en: Limits
hu: Korlátok

en: Webform
hu: Űrlap

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Element
hu: HTML elem

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai
