Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Total
ja: 合計

en: Remaining
ja: 残り

en: Limit
ja: 制限

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Element
ja: 要素
