Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Total
lt: Iš viso

en: Limit
lt: Limitas

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Webform
lt: Web forma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Element
lt: Elementas
