Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Total
sv: Totalt

en: Remaining
sv: Återstående

en: Limit
sv: Begränsning

en: Limits
sv: Begränsningar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Progress
sv: Framsteg
