Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Total
tr: Toplam

en: Limit
tr: Sınır

en: Limits
tr: Sınırlar

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Element
tr: Öğe

en: Message settings
tr: İleti ayarları
