Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Total
vi: Tổng

en: Remaining
vi: Còn lại

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Limits
vi: Giới hạn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Element
vi: Phần tử

en: Progress
vi: Tiến hành
