Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: N/A
ca: No aplica

en: Limit
ca: Límit

en: Limits
ca: Límits

en: Webform
ca: Formulari web

en: - Select -
ca: - Selecciona -
