Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Remaining
fr: Restant

en: Limit
fr: Limite

en: Limits
fr: Limites

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Element
fr: Élément

en: Message display
fr: Affichage du message

en: Progress
fr: Progression

en: Message settings
fr: Paramètres de Message

en: Limit reached behavior
fr: Comportement de limite atteinte

en: '@element_key' is missing.
fr: '@element_key' est manquant.

en: Do not display a message
fr: Ne pas afficher de message

en: Placeholder help
fr: Aide du placeholder

en: The following placeholders can be used:
fr: Les placeholders suivants peuvent être utilisés :
