Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: N/A
gl: N/D

en: Limit
gl: Límite

en: Webform
gl: Formulario web

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Element
gl: Elemento
