Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Total
he: סך הכל

en: N/A
he: -ללא-

en: Remaining
he: נשארו

en: Limit
he: גבול

en: Webform
he: טופס - Webform

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Element
he: אלמנט
