Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Total
it: Totale

en: N/A
it: N/D

en: Limit
it: Limite

en: Limits
it: Limiti

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Element
it: Elemento
