Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Total
lv: Kopā

en: N/A
lv: N/P

en: Limit
lv: Limits

en: Webform
lv: Webforma

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Element
lv: Elements
