Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Total
nl: Totaal

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Remaining
nl: Resterend

en: Limit
nl: Limiet

en: Limits
nl: Limieten

en: Webform
nl: Formulier

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Progress
nl: Voortgang

en: Message settings
nl: Berichtinstellingen

en: Leave blank to hide this message.
nl: Laat leeg om dit bericht te verbergen.
