Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: N/A
pt: N/D

en: Remaining
pt: Restante

en: Limit
pt: Limite

en: Limits
pt: Limites

en: Webform
pt: Formulário

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Element
pt: Elemento

en: Progress
pt: Progresso

en: Message settings
pt: Configurações de Mensagem
