Webform Element Values Limit (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Total
ru: Итого

en: Remaining
ru: Оставшиеся

en: Limit
ru: Предел

en: Limits
ru: Ограничения

en: Webform
ru: Веб-форма

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Element
ru: Элемент

en: Progress
ru: Прогресс

en: Message settings
ru: Настройки сообщений

en: Leave blank to hide this message.
ru: Оставьте пустым, чтобы скрыть это сообщение.
