Webform Element Values Limit (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Total
sk: Celkom

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Message settings
sk: Nastavenia správy
