Webform extra field (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entities
fi: Entiteetit
