Webform extra field (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entities
hu: Entitások
